Chcesz kupić dom? Kluczowe znaczenie ma lokalizacja

zakup domu lokalizacja

Zakup domu to bardzo poważna inwestycja, która musi być gruntownie przemyślana. Jedną z najistotniejszych kwestii, oprócz parametrów samego budynku rzecz jasna, jest jego lokalizacja. Decyzję tę przecież podejmujemy raz na wiele lat, a od niej zależeć będzie obraz za oknami, który oglądać będziemy każdego dnia po wstaniu z łóżka. Dlatego też Osiedle Jastrząbka zlokalizowane zostało tak, by spełniło wymagania każdego mieszkańca.

Zamieszkaj w otoczeniu przyrody

Zlokalizowane tuż bok Żywca osiedle domów jednorodzinnych to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby żyć w zgodzie z naturą. W pobliżu znajduje się dużo terenów zielonych, pola uprawne, otwarte przestrzenie. Główną atrakcją jest jednak bliskość gór. W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych oraz tras rowerowych, a także gratka dla osób które chciałyby spróbować jazdy konnej – stadnina koni. Można również wybrać się nad Jezioro Żywieckie, a zimą do zlokalizowanych w bezpośredniej bliskości osiedla kompleksów narciarskich.

Bliskość miasta i infrastruktura

Na Osiedle Jastrząbka składa się 27 lokali. Budynki są ekonomiczne, ekologiczne i estetyczne. Po otwarciu okna zawsze usłyszysz śpiew ptaków, a okolica zachęci do spokojnych spacerów czy spędzenia czasu na tarasie. Dzięki przebiegającej w bezpośredniej bliskości osiedla drogi ekspresowej S1 możliwy jest dojazd do Bielska-Białej w czasie kwadransa, a jeszcze szybciej można dostać się do położonego tuż obok Żywca. Nasze osiedle domów jednorodzinnych zapewnia też łatwy dostęp do niezbędnej infrastruktury. To sklepy i szkoła podstawowa oraz przedszkole znajdujące się w odległości 1-2 kilometrów, a najbliższy przystanek autobusowy oddalony jest od osiedla o 500 metrów.

Osiedle Jastrząbka to wyjątkowa inwestycja. Pozwoli Ci zamieszkać w otoczeniu przyrody, nie rezygnując ze wszystkich udogodnień i atrakcji dużego miasta.